Ігор Забажан : я зроблю все, щоб вулиці Новомиргорода, які носять імена наших героїв відповідали своєму високому статусу
11 жовтня 2019

У Новомиргороді на міському стадіоні відбувся захід присвячений Дню захисника України. Офіційну частину відкрили виступи міського голови Ігоря Забажана, голови районної ради Сергія Совенка, керівництва Новомиргородського районного військового комісаріату та запрошених військових з 3-ого окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго (формування військ спеціального призначення у складі Сил спеціальних операцій ЗС України, перебуває в підпорядкуванні 4-ї Служби Спеціальної розвідки Головного управління розвідки МО України, дислокується у Кропивницькому, входить до складу Об'єднаних сил швидкого реагування).  Також в рамках заходу були вручені грамоти учасникам АТО та  відбувся святковий концерт колективів районного Будинку культури, а учні міських шкіл, за допомоги  спецпризначенців  ознайомились з основними типами стрілецької зброї української армії. Підкріпитись під час заходу можна було скуштувавши солдатської каші зготовленої у  справжній польовій кухні.