До уваги мешканців центральної частини міста!
30 вересня 2019

Адміністрація КП НМІМ повідомляє про тимчасову відсутність водопостачання у центральній частині міста, у зв’язку з плановим ремонтом системи водовідведення – заміною частини каналізаційної мережі. Водопостачання буде відсутнє 3 - 4 жовтня 2019 року. Прохання зробити двохдобовий запас  води. Певний час після ремонту водопровідна вода може не відповідати санітарним вимогам. Перепрошуємо за тимчасові незручності.  Як повідомлялось раніше, міський голова Ігор Забажан ввів в дію план довгострокових заходів щодо покращення ситуації з якістю водопостачання у Новомиргороді. Перші кроки в цьому напрямі вже здійснено.  За кошти бюджету міста та КП НМІМ у сумі 200,0 тис.грн було замінено близько 1,2 км водогону по вулиці Матросова. Роботи проводились 8, 9 та 10 серпня поточного року. Це найбільш проблемна ділянка. За тиждень на ній відбувалося до 3-х поривів мережі. Після пуску води в систему, внаслідок гідроудару, вона була брудна деякий час.  Для мінімізації цих негативних явищ закуплено обладнання, яке буде зменшувати наслідки гідроударів після аварійних ситуацій.  Введено в дію додаткову свердловину, яка знаходиться в районі стаціонарного відділення лікарні. Це дало можливість стабілізувати тиск води на верхніх поверхах багатоповерхівок у центральній частині міста, а також у мікрорайонах Софіївка та Біла Глина.  З цією метою з міського бюджету було виділено кошти у сумі 100,0 тис. грн., на які закуплено необхідне обладнання та прокладено більше ніж 1 км нової водопровідної мережі. Використовувалися також і кошти  підприємства КП НМІМ.  На черзі відновлення другої свердловини у північній частині міста. Головна мета -  стабілізувати тиск у водопровідній мережі у житловому масиві ˮ Златопільˮ.