Мешканці п'ятиповерхівки на вулиці Маяковського задоволені новим покриттям прибудинкової території
13 вересня 2019

Заасфальтовано двір та в'їзди, виїзди з нього біля  багатоквартирного будинку по вулиці Маяковського, 18/8. Такі заходи передбачаються у програмі розвитку ˮЗробимо разом Новомиргород європейським містомˮ. А фінансування затверджується на кожен рік. Ще потрібно виготовити документацію. Перелік запланованих ремонтів оприлюднюється міською радою. Громадяни,що проживають в інших будинках запитують у міського голови коли дійде черга і до їхнього двору. Ось як це коментує Ігор Забажан: "У бюджеті не вистачає коштів щоб відремонтувати всі двори одночасно, тому працюємо поетапно. У цьому році ремонтуємо  по вулиці Маяковського, 18/8 та Андрія Гурічева, 35. У наступному році заплановано ремонт двору будинку по вулиці Соборності, 94. На даний момент вже замовлено проектно-кошторисну документацію.