У Златопільському парку розпочали встановлювати ігрові майданчики
6 вересня 2019

Розпочато монтаж обладнання дитячого та спортивного майданчика, у придбанні якого посприяв координатор фонду "Активне довголіття" М.Поляков.  Перед цим працівники бригади з благоустрою знищили зарості трави та чагарників на усій території.  Таким чином міська рада перейшла від підготовчого етапу до реалізації заходів зі  створення для мешканців північної частини Новомиргорода зеленої зони для дозвілля.   Златопільський парк останнім часом перетворився на захаращену територію площею близько 8 га, якій ніхто ніколине приділяв уваги. Міський голова  пообіцяв, що  дійде черга  і до облаштування цієї паркової зони. Відразу по тому, на заклик Ігоря Забажана, мешканці почали  надавати свої пропозиції до концепції реконструкції цієї паркової зони.  Наразі ці пропозиції опрацьовують спеціалісти із дизайну, яким доручено завершити розробку концепції. Златопільський парк у майбутньому повинен стати окрасою Новомиргородщини. Я впевнений, що він ні в чому не буде  поступатись  Європейському парку у центральній частині міста. Ми зробимо разом Новомиргород європейським, тож приєднуйтесь! – зазначає міський голова.