НАШІ ДІТКИ МАЮТЬ ПЕРЕБУВАТИ ТА ВИХОВУВАТИСЬ У КОМФОРТНИХ УМОВАХ !
27 серпня 2019

Покрівля садочка ДНВК «Калинонька» (корпус №1) потребувала негайної заміни. Термін експлуатації старого покриття вже сплив. Внаслідок впливу дощу, снігу  та вітру повністю втрачено герметичність.

За бюджетні кошти міської ради  проведено якісний капітальний ремонт  покрівлі цього корпусу, а це майже 1500 кв. метрів.

Також за кошти бюджету міста у липні місяці замінено на металопластикові додатково ще чотири вікна та одні двері.

Ще на початку року, також за кошти бюджету міста, міською радою капітально відремонтовано актовий зал у ДНВК "Калинонька" (корпус №1), вперше з початку експлуатації будівлі, та закуплено нові дитячі ліжка.

ˮ Ми вже 4 роки проводимо поетапну заміну віконних блоків та дверей на металопластикові енергозберігаючі у всіх трьох корпусах дитячого-виховного комплексу. У наступному році заплановано повністю завершити роботу щодо заміни старих вікон на нові.

Крок за кроком, друзі… Ми зробимо разом Новомиргород європейським містом ˮ - свої подальші плани що покращення умов навчання новомиргородських дошкільнят  коментує міський голова Ігор Забажан.