Шановні новомиргородці та гості міста!
23 серпня 2019

З нагоди  визначних  державних свят  – Дня Незалежності та Дня Державного Прапора прийміть мої найщиріші вітання і побажання.   Незалежність вже дала нам демократію і свободу; почуття громадянської гідності і національної єдності; навчила захищатися і відкрила європейську перспективу. Хай кожен наш спільний крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен новий успіх робить нашу громаду  міцнішою і заможнішою. Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого міста на нові рубежі економічного і соціального розвитку. Бажаю  Вам міцного здоров’я, щастя і достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших добрих справах. Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! Зі святом Незалежності України!

З повагою,

Новомиргородський міський голова  І.В.Забажан