Новомиргород: ремонти доріг тривають без перерви
15 серпня 2019

Укомплектована технікою та персоналом, ремонтна дільниця підрозділу з благоустрою міської ради продовжує боротися з ямковістю на дорогах. З міського бюджету також фінансується придбання асфальтобетону, який використовується при ямковому ремонті покриття. Аварійно-ямковий ремонт наразі проводиться на відрізку дороги по вулиці Соборності (від перехрестя з  вулицею Миколи Зерова і до виїзду із міста у напрямку Капітанівки). А на вулиці Соборності ( від в’їзду у місто із південної сторони і до  перехрестя з вулицею Євгенія Присяжного) та  вулицях Євгенія Присяжного, Андрія Гурічева, Ганни Дмитрян, Маяковського і Григорія Тайга такі роботи вже успішно завершено. У найкоротший термін розпочнеться капітальний ремонт відрізку автошляху Т-2401 у межах міста. Це частини вулиць Соборності, ( від провулку Гольдбергів), Миколи Зерова, Транспортної, Бродських   у напрямку руху до села Листопадове.