Ігор Забажан : крок за кроком ми йдемо до покращення ситуації з водопостачанням
13 серпня 2019

За останні 10, а то й 15 років у місті майже не відбувалося капітальних ремонтів водопровідної мережі, проводились роботи, направлені на "латання дірок" старої мережі, яка вже давно втратила свої експлуатаційні можливості.

Ми знайшли можливість змінити ситуацію. За кошти бюджету міста та КП НМІМ у сумі 200,0 тис.грн. було замінено близько 1,2 км водогону по вулиці  Матросова. Роботи проводились 8, 9 та 10 серпня поточного року.

Це найбільш проблемна ділянка. За тиждень на ній відбувалося до 3-х поривів мережі. Після пуску води в систему, внаслідок гідроудару, вона була брудна деякий час. На жаль, щобцього не відбувалося, необхідно повністю замінити старий водогін, і ми це поетапно робимо. Також закуплено обладнання (буде встановлено у найкоротший термін), яке буде зменшувати гідроудари після аварійних ситуацій. Після його встановлення ситуація повинна покращуватися.

Місяць тому, з метою покращення ситуації із тиском води у міській мережі, було запущено додаткову свердловину, яка знаходиться в районі стаціонарного відділеня лікарні. Введення її в дію дало можливість стабілізувати тиск води на верхніх поверхах багатоповерхівок у центральній частині міста, а також у мікрорайонах Софіївка та Біла Глина.

З цією метою зміського бюджету було виділено кошти у сумі 100,0 тис.грн. на які закуплено необхідне обладнання, прокладено більше 1 км. нової водопровідної мережі. На ці цілі використовувалися також і кошти комунального підприємства.

На черзі відновлення другої свердловиниу північній частині міста. Її відновлення дасть можливість стабілізувати тиск у водопровідній мережі у мікрорайоні Златопіль.

Шановні жителі міста, прошу віднестися зрозумінням, після проведення будь-яких ремонтних робіт, деякий час в системі водопостачання міста вода рижого кольору, але це не надовго.

Сьогодні ми розробили чіткий план дій щодо покращення якості водопостачання у місті Новомиргороді, який виконуємо крок за кроком. Я впевнений, що уже найближчим часом ситуація у даному напрямку значно покращиться.