У Новомиргороді впорядкують меморіальну територію
8 серпня 2019

За розпорядженням міського голови Ігоря Забажана територію меморіалу присвяченого Перемозі у другій світовій війні кардинально оновлять.

На перехресті вулиць Соборності та Євгена Присяжного розміщено два пам’ятних знаки – танк ІС -3 та камінь з табличкою, встановлений з нагоди 40 – річчя Перемоги.

Тротуарні доріжки планується замостити новою бруківкою, оформити газони та елементи озеленення.

Наразі завезено необхідні будівельні матеріали, а робітники комунального підприємства ˮ Новобуд ˮ розпочали підсипку піском майбутніх тротуарів та реконструкцію бутових бордюрів.

Танк ІС – 3 дорогий кожному новомиргородцю. Вважається що саме цей екземпляр, з поміж інших п'ятидесяти, брав участь у параді Перемоги союзницьких військ у Берліні. Та цінність його в іншому. Під час будівництва в монумент було закладено капсули з землею із усіх місць поховань наших земляків, що загинули у другій світовій війні.