Тридцять друга сесія міської ради відбулась 19 липня
19 липня 2019

Депутати міської ради розглянули та прийняли рішення по наступних питаннях:

         - Про зменшення  розміру премій Новомиргородського міського голови, першого заступника  Новомиргородського міського голови, заступника Новомиргородського міського голови з фінансово-економічних питань - головного бухгалтера,  секретаря Новомиргородської міської ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Новомиргородської міської ради до 31 грудня 2019 року ;                        

         - Про затвердження розпоряджень Новомиргородського міського голови прийнятих в міжсесійний період;

          - Про затвердження рішень виконавчого комітету Новомиргородської міської ради;

         - Про розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу міського стадіону «Колос»;

         - Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання ˮМати -героїняˮ;

         - Про звільнення від батьківської плати;

        - Земельні.

Перед початком засідання міський голова Ігор Забажан проінформував депутатів по важливих для громади  питаннях.Щодо доріг. Далі пряма мова:

Вперше в історії міста на капітально відремонтованому відрізку автошляху на вулиці Соборності з'явилася дорожня розмітка. Ремонтні роботи продовжуються. Після закінчення ремонту відрізку вул.Соборності від вул.Ціолковського до провулку Гольдбергів заплановано у цьому році розпочати капітальний ремонт центральної автодороги до межі міста в напрямку с.Листопадове (вул.Соборності, М.Зерова, Транспортна, Бродських). Крім цього нам вдалося,  окрім 17 млн.грн., які заплановано використати на ремонт центральної автодороги міста у 2019 році, додатково залучити ще 9,1 млн.грн на ремонт автодоріг міста. На днях ці кошти отримає бюджет міста. Щодо вуличного освітлення: 

         Освітлено частину вулиці Зоряної та Ільїнської.У березні-травні 2019 року змонтовано вуличне освітлення на частинах вулиць Оболенського, Транспортній, Бродських, Шевченка, Маяковського , пров.Гольдбергів, пров. Веселий, вул.Дудченка, пров. Дудченка та у селі Бирзулове.   Найближчим часом заплановано змонтувати вуличне освітлення на частинах вулиць В.Чорновола, Л.Українки, Г.Тайга, а також у с.Лікареве.

Всього у цьому році заплановано встановити 134 нових вуличних ліхтаря.

В рамках реконструкції центрального парку міста (ІІІ черга) у неосвітлених частинах паркової зони буде встановлено додатково 20 ліхтарів.

Таким чином, у 2019 році силами міської ради буде встановлено 154 нові елементи освітлення.

Під час засідання був узгоджений перелік автошляхів та вулиць міста, які будуть ремонтуватись за рахунок додаткових коштів.

Таким чином загальний обсяг коштів, залучених міською радою на ремонт дорожньої інфраструктури у 2019 році складає рекордну в історії Новомиргорода суму – 26,1 млн. гри.

keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down