Ігор Забажан: діти повинні мати комфортні умови перебування у дошкільному закладі
17 липня 2019

Відповідно до положень програми  "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" (розділ : Діти міста) у Новомиргородському ДНВК ясла-садок "Калинонька" (корпус №1) продовжуються заходи з покрашення умов перебування для вихованців. Наразі триває заміна старих  віконних блоків та дверей на металопластикові енергозберігаючі. Буде модернізовано і систему опалення. За кошти інвестора, при підтримці міської ради здійснюється будівництво нової котельні, що  працюватиме на альтернативних видах палива. А вже найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи на покрівлі корпусу №1 . Відповідні кошти на це передбачені у  бюджеті міста.