У Новомиргороді розпочали монтаж нового дитячого ігрового майданчика
17 липня 2019

На прохання мешканців віддаленого житлового масиву відреагував міський голова Ігор Забажан.  Для  дітей мікрорайону Біла Глина у цьому році встановлять новий сучасний ігровий майданчик, який придбано за кошти бюджету міста. Наразі силами бригади з благоустрою здійснюються  монтажні роботи по його встановленню. Також буде  впорядковано територію та забезпечено освітлення у ігровій зоні. Обладнання монтується на  місці  будівлі колишнього клубу, яка була повністю зруйнована, а прилегла  територія  перетворена на стихійний смітник. У минулому році, з допомогою ТОВ ВКФ  "Велта",  звідси було вивезено більше 40 вантажівок будівельного та іншого сміття. ˮДіти міста повинні мати гідні умови для проведення дозвілля, і я зроблю все для цього. Ми всі разом зможемо зробити наше місто найкращим і найпривабливішимˮ, - зазначає міський голова .