Реконструкція центрального парку Новомиргорода - ІІІ черга завершиться 28 липня
3 липня 2019

В рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" продовжується  реконструкція міського центрального "Європейського парку" (ІІІ черга). Вже закінчено роботи по улаштуванню доріжок із тротуарної бруківки. Проводиться монтаж системи поливу та мережі освітлення, а також здійснюються упоряджувальні роботи території силами компанії Green industry та бригади з благоустрою міської ради. Фінасування ІІІ черги у цьому році здійснюється головним спонсором поекту ТОВ ВКФ "Велта", а також коштами бюджету міста, ТОВ "Новомиргородський цукор", ТОВ "Прищепівка". Закінчення реконструкції ІІІ черги очікується 28 липня 2019 року. ІV - заключну чергу реконструкції  заплановано провести в 2020 році.