У НОВОМИРГОРОДІ ВІДБУВСЯ РОК – УЇКЕНД ˮZLATOPOLEˮ за ініціативи Новомиргородської міської ради та фінансової підтримки кандидата в народні депутати України МАКСИМА ПОЛЯКОВА
30 червня 2019

Таку назву отримала варіація традиційного новомиргородського Моторокфесту, який проводився двічі на території лісопарку колишнього зоотехнікуму. Так, як там заплановано здійснити певні опоряджувальні роботи, місцем цьогорічного фестивалю обрано стадіон та зміщено акцент на музичну складову. Також цього разу вирішено не включати у програму фестивалю розміщення наметового містечка та скорочено його тривалість.  29 червня, молодь міста (та й не тільки) не переймалась чим заповнити святковий вихідний. Адже о 16 годині на стадіоні, що межує з новим центральним парком, їх очікували організатори та учасники новомиргородського рок – уїкенду ˮZLATOPOLEˮ. Завдяки ініціативі Новомиргородської міської ради та фінансової підтримці кандидата в народні депутати України МАКСИМА ПОЛЯКОВА, ЖБК Dream Town, глядачі поринули в атмосферу справжнього європейського open air. Причому не залишаючи меж міста. Адже зелена зона центрального парку, що дивує смарагдовим буянням зелені посеред літньої спеки, як найкраще цьому сприяла. Програма фестивалю дозволяла не тільки почути вже знайомих кумирів рок – музики, а й відкрити нових, влаштувати собі яскравий відпочинок з активними розвагами та різноманітними смаколиками. Новомиргородці прийшли сім'ями – для діток працювали атракціони. Сектор стрітфуду не спонукав до економії – пахощі линули далеко за межі парку та слугували чи не найдієвішою рекламою. Та все ж головним на уїк - енді було мистецтво сучасної музики. Серед заявлених учасників рок – гурти: Dikiy Harry, Dead Bad Beavers, Overkeel, Metal Invasion, Fundire та Рубікон. Така кількість різнопланових колективів не давала нудьгувати присутнім, адже серед композицій були і романтичні треки для двох, і танцювальні, і відверто важкі рокові гітарні партії. Серед гуртів вже є відомі широкому загалу новомиргородських любителів року, які зустрічались з ними на Моторокфесті. Наприклад МETALL INVASION - колектив з Кропивницького, якісні кавер – версії якого не залишать байдужим будь - якого шанувальника важкої музики. Учасники проекту, ніби живуть композиціями своїх кумирів, з такою непідробною щирістю та драйвом виконуючи сингли Metallica. Не менш гучні овації зірвав гурт FUNDIRE з Новомиргорода, який нічим не поступається гостям з великих міст нашої батьківщини у плані звучання, епатажу та майстерності гри. Професійно виконав роль ведучого відомий новомиргородець, любитель рок музики та засновник байкерського руху на новомиргородщині Віталій Бажан.