Програма «Безпечне місто» в дії
29 червня 2019

В рамках програми розвитку міста «Зробимо разом Новомиргород європейським містом» («Безпечне місто») встановлено додаткові відеокамери нагляду. Наразі їх в місті 22. Відеонагляд охоплює поки, що переважно центральну частину міста та найбільш жваві перехрестя ( «Європейський парк», центральна площа). Нововведенням є те, що раніше системний блок та монітор розміщувався в окремому приміщенні де не було постійного нагляду. Ми могли реагувати на ситуацію лише після скоєння правопорушення, переглядаючи запис відеокамер. Це було не ефективно. Наразі за домовленістю з відділенням поліції системний блок та монітор нагляду встановлено в черговій частині райвідділу, що дає можливість цілодобового нагляду. Під час скоєння правопорушення черговий частини оперативно повідомляє міську муніципальну варту для попередження правопорушення, а у окремих випадках, при необхідності, оперативно на місце злочину виїжджає патруль поліції. В рамках цієї програми Новомиргородська міська рада планує в цьому році додатково встановити ще 7 відеокамер. Також вивчаються технічні можливості встановлення відео нагляду в мікрорайонах міста Златопіль, Хутір, Біла глина та Софіївка.