Шановна молодь Новомиргородської громади!
28 червня 2019

Серед усіх свят День молоді – свято унікальне, так як стосується   усіх нас. Адже всі були колись молодими.

І ця неповторна і відповідальна пора , час становлення професійного вибору, час кохання  та мрій  назавжди залишається у нашій пам'яті яскравими і незабутніми спогадами.

Бажаю вам сповна використати усі шанси, що дарує ця прекрасна пора кожному з вас  – учіться, досягайте успіхів, прагніть і перемагайте  !

Шануйте батьків і любіть Україну, сучасні і освічені - ви майбутнє нашої країни і нашої громади.

Знаходьте себе у бізнесі та виробництві, науці , спорті мистецтві, громадській та політичні діяльності – нас, дорослих  ніщо так не радує, як ваші успіхи.

З нагоди свята бажаю усім молодим новомиргородцям - і за віком, і душею міцного здоров'я, успіхів у навчанні і роботі, енергії, новітніх ідей і сил втілити в життя все до чого прагнете !

Майбутнє Новомиргорода і України у ваших руках !

Міський голова                                                         І.В.Забажан