Златопільський парк чекає відродження
25 червня 2019

Міський голова Ігор Забажан має намір  повернути із забуття Златопільський парк, враховуючи побажання та пропозиції громади.

Створена ще  у радянську епоху лісопаркова зона   20 років тому  була окрасою північної частини міста – тодішнього Златополя. Тривалий час парк знаходився у  вкрай занедбаному стані. Численні звернення та пропозиції златопільчан про те, що їм теж хотілось би мати своє місце дозвілля та відпочинку ігнорувались. Територія спорадично прибиралась під час місцевих суботників, дерева розможувались природним чином. Зрозуміло, що за таких умов догляду зеленої зони громадяни з прилеглих домоволодінь використовували її для вигулу домашнього господарства.

Реагуючи на запит громади, в рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом", міським головою було прийняте рішення здійснити ряд заходів щодо його відродження.

Першочергові почали проводити ще у 2017 році. Восени того ж року міською радою було проведено перше свято (за багато останніх років) на території даного парку - "Ярмаркові розваги".

В наступному році заплановано розпочати реконструкцію окраси північної частини міста - Златопільського парку.

У зв'язку з цим Новомиргородська міська рада продовжує приймати пропозиції від громади щодо дизайну та локацій даної паркової зони.