Відбувся XV український муніципальний форум
18 червня 2019

Він  проходив  18-20 червня у Одесі.

Новомиргород представляв міський голова Ігор Забажан у складі делегації голів місцевих рад Кіровоградщини на чолі з міським головою Кропивницького та членом правління регіонального відділення Асоціації міст України Андрієм Райковичем. .
          Цей захід, організований Асоціацією міст України (АМУ) за сприянням міжнародних програм USAID, проводиться вже тринадцятий рік поспіль і став зручною платформою для зустрічі та ефективного діалогу між представниками державної та головами місцевих влад.

Учасники  обговорюють проблеми розвитку місцевого самоврядування, висувають пропозиції удосконалення законодавчої бази та пропонують перевірені практикою шляхи розв’язання конкретних проблем в організації роботи територіальних громад.

Цього року Форум зібрав близько 300 учасників, серед яких представники парламенту та уряду, керівники територіальних громад з усих регіонів України, експерти та фахівці проектів міжнародної технічної допомоги.