Розпочались ремонти асфальтового покриття вулиць міста
13 червня 2019

Бригада з благоустрою міської ради розпочала ямковий ремонт дорожнього покриття. Наразі роботи проходять по вул.Соборності (в'їзд в місто з південної частини). У цьому році власними силами заплановано провести ямковий ремонт асфальтобетонного покриття на вул.Соборності (від в'їзду в місто) до вул.Є.Присяжного, частини вулиць вул.Є.Присяжного, А.Гурічева, Г.Дмитрян, Маяковського , Г.Тайга, частини вул.Соборності (від вул.М.Зерова в напрямку смт.Капітанівка /до межі міста/), вул.Перемоги, частини вул.Дудченка.

Заплановано відремонтувати під'їздні автодороги до всіх міських кладовищ та частину вул.Ільїнської.

В липні поточного року заплановано закінчити капітальний ремонт вул.Залізнична. Також буде розпочато капітальний ремонт частини вул. Горького, В. Чорновола, Л. Українки в напрямку вул.Маяковського.

До середини липня заплановано закінчити капітальний ремонт вул.Соборності (від вул.Ціолковського до пров.Гольдбергів). В серпні-вересні поточного року заплановано розпочати капітальний ремонт вул.Соборності (від пров.Гольдбергів до вул.М.Зерова), вул.М.Зерова(від вул.Соборності до вул.Транспортна), част. вул.Транспортна, Бродських домежі міста в напрямку села Листорадове.