7 червня 2019

06 червня 2019 року  під головуванням  міського голови Ігоря Забажана відбулася нарада,  на який розглядалось єдине питання  -  Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації навколо аварійного будинку №229/14 по вул. Соборності. В нараді приймав участь голова районної державної адміністрації – Олександр Сенченко,  керівники структурних підрозділів  РДА,   представники казначейської служби та служби МНС,  мешканці будинку та представники депутатського корпусу міської ради.  Міською радою виділені кошти на підтримку діяльності створеного мешканцями ОСББ, які можна використовувати для ремонтно- відновлювальних робіт  будинку.  Необхідною умовою для  отримання державних коштів  є  відкриття рахунку в Управлінні Державної казначейської служби України в Новомиргородському районі. Це дасть змогу мешканцям будинку розпоряджатись державними коштами відповідно чинного законодавства та здійснювати заходи щодо відновлення будинку. Зволікання з відкриттям рахунку мешканцями  та погіршення технічного стану будинку стало причиною невідкладної наради , в ході якої  її учасники прийшли до єдиного рішення  -  мешканцям будинку терміново  підготувати пакет документів для  відкриття  рахунку в Управлінні Державної казначейської служби України в Новомиргородському районі.