Нічна негода наробила лиха в місті і селах громади
6 червня 2019

Нічна негода наробила лиха в місті і селах громади. І як тільки припинився дощ, на вулицях почала працювати бригада з благоустрою. Розчищаються від сміття вулиці, прибираються повалені дерева та зруйновані пішохідні зони, відновлюються пошкоджені ділянки вуличного освітлення. Комунальне підприємство НМІМ приймає заявки мешканців громади щодо аварійних ситуацій. Служба вже ліквідує їх наслідки. Декуди дерева пошкодили дахи, є випадки затоплення будівель і побутових приміщень, руйнування дорожнього та тротуарного полотна, аварійні ситуації в системі вуличного освітлення. Але головне, що обійшлося без постраждалих. Дякую усім, хто з порозумінням ставиться до «жартів» природи та бере участь у налагодженні порядку в місті і селах. Ми готові до проявів негоди, які, за прогнозами синоптиків, можливі цими днями.