НА ЧАСТИНІ ВУЛИЦІ МАЯКОВСЬКОГО ЗМОНТОВАНО ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ
19 травня 2019

В рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" освітлено частину вулиці Маяковського. Ще раніше, у березні-травні 2019 року Новомиргородська міська рада змонтувала вуличне освітлення на частинах вулиць Оболенського, Транспортній, Бродських, Шевченка , пров.Гольтбергів, пров. Веселий, вул.Дудченка, провулок Дудченка та у селі Бирзулове. Найближчим часом заплановано змонтувати вуличне освітлення на частинах вулиць Ільїнської, Зоряної, В.Чорновола, Л.Українки, Г.Тайга, а також у с.Лікареве. Всього у цьому році заплановано встановити 134 нових вуличних ліхтаря. В рамках реконструкції центрального парку міста (ІІІ черга) у неосвітлених частинах паркової зони буде встановлено додатково 20 ліхтарів. Таким чином, у 2019 році силами міської ради буде встановлено 154 нові елементи освітлення.