Тридцята сесія Новомиргородської міської ради - коротка за часом, але важлива за значенням
16 травня 2019

16 травня у актовому залі міської ради депутати провели засідання чергової сесії.  На початку міський голова Ігор Забажан привітав з днем народження депутата Немировського А.Б., повідомив присутніх проте, як йдуть справи з реалізацією раніш затверджених планів розвитку – у будівництві ліній освітлення, реконструкції парку, ремонту дорожнього господарства та інші.   Основне питання  яке виносилось на сесію - ˮПро визначення замовника на виготовлення проектно-кошторисної документаціїˮ. Позитивне голосування депутатів дасть змогу прискорити виконання робіт по капітальному ремонту ділянки дороги  по вул. Соборності від провулку Гольдбергів, вул.Миколи Зерова, вул.Транспортна, вул.Бродських до   межі м.Новомиргорода на суму 8312,6 тис грн. Серед планових питань порядку денного, які після детального опрацювання в комісіях непотребували багато часу на розгляд -затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови прийнятих у міжсесійний період,  погодження технічної документації по земельним ділянкам, що надаються у власність громадян. Після розгляду земельних питань сесія завершилась виконанням Державного Гімну України.