МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВПЕВНЕНИЙ: "ЗРОБИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПАРК - ЗРОБИМО І ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ!".
16 травня 2019

В рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" продовжуємо капітальний ремонт автодороги Т-2401 (вул.Соборності у межах вул.Ціолковського - пров.Гольтбергів). Є також ще приємна новина для жителів міста. 16.05.2019 року на сесії міської ради буде вирішено питання щодо продовження в цьому році капітального ремонту даного автошляху (ІІ черга). Роботи будуть проходити від пров.Гольдбергів в напрямку вулиць М.Зерова, Транспортної та Бродських до межі міста із с.Листопадове. Загальна вартість робіт другої черги складе 8,3 млн.грн. Наразі міською радою виготовлено проектно-кошторисну документацію на даний відрізок автодороги, найближчим часом буде розпочато тендерну процедуру. Також працюємо над залученням коштів щодо ремонту вул.Ільїнської в межах вул.Соборності-Зоряна. На наступному тижні заплановано власними силами бригади з благоустрою розпочати ямковий ремонт вул.Соборності (від в'їзду в місто до вул.А.Гурічева), вул.А.Гурічева, вул.Соборності від вул.М.Зерова до виїзду із міста в напрямку смт.Капітанівка, вул.Г.Дмитрян, вул.Маяковського та вул.Г.Тайга. Вишукуються можливості щодо продовження ремонту вул.Залізничної та Перемоги, а також початку капітального ремонту частин вул. Л.Українки, В.Чорновола та вул.Горького в межах вул.Шевченка-Соборності.