ЗМОНТОВАНО ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ ЩЕ НА ДВОХ ВУЛИЦЯХ МІСТА
9 травня 2019

В рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" освітлено ще дві вулиці в м.Новомиргороді – вул.Дудченка та пров.Дудченка. Ще раніше, у березні-квітні 2019 року Новомиргородська міська рада у співпраці із Новомиргородським РЕМОМ змонтувала вуличне освітлення на частинах вулиць Оболенського, Транспортній, Бродських, Шевченка, пров.Гольтбергів, пров. Веселий та у селі Бирзулове. Найближчим часом заплановано змонтувати вуличне освітлення на частинах вулиць Ільїнської, Зоряної, В.Чорновола, Л.Українки, Маякавського, Г.Тайга, а також у с.Лікареве. Всього у цьому році заплановано встановити 134 нових вуличних ліхтаря. В рамках реконструкції центрального парку міста (ІІІ черга) у неосвітлених частинах паркової зони буде встановлено додатково 20 ліхтарів. Таким чином, у 2019 році силами міської ради буде встановлено 154 нові елементи освітлення.