INTERNATIONAL construction contest european award
26 квітня 2019

25 квітня у Києві у Будинку архітекторів України відбулось урочисте вручення національних номінацій «I етапу ІІІ видання Міжнародного будівельного конкурсу European Award». Новомиргородська міська рада, єдина із громад Кіровоградської області, була представлена двома проектами: «Реконструкція центральної площі міста» та «Ландшафтний дизайн центрального парку міста Новомиргорода». За результатами відбору наші два проекти отримали схвалення і пройшли відбір у першому етапі та отримали право брати участь у фінальному відборі, який відбудеться у Польщі у м.Бидгощ. «Реконструкція центральної площі міста» та «Ландшафтний дизайн центрального парку міста Новомиргорода» - це спільний проект влади, бізнесу та громади, тому ми отримали у кожній номінації по три відзнаки. Було відзначено Новомиргородську міську раду, головного спонсора проектів ТОВ ВКФ «Велта» та дизайнерську групу Green industry. До складу Журі конкурсу та Програмної Ради Міжнародного будівельного конкурсу «Європейська нагорода», входять Польсько-Українська Господарча Палата разом Polish Business Center у Києві, Почесний консул України у Бидгощі, Національний університет «Одеська морська академія», Одеська державна академія будівництва та архітектури. «Модернізація року – Європейська нагорода» – це найбільш масштабний будівельний конкурс в Європі. Мета конкурсу - нагородження найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування.