Новомиргородський центральний парк заповнить аромат липи та сакури
26 квітня 2019

Одними з перших, хто зможе поласувати липовим чаєм, будуть учні Новомиргородської спеціальної школи – інтернату. Саме вони допомагали компанії ˮ Велта ˮ оздоровлювати зелене господарство унікального парку європейського зразка, закладення якого компанія здійснює в рамках соціального партнерства з Новомиргородською міською радою . А наразі компанія допомагає місту утримувати парк, адже це потребує  залучення фахівців та чималих коштів.

Лишу у  2019 році  довелось видалити сотню хворих та аварійних рослин.

Натомість парк поповнився сильними і здоровими: на реконструйованій території лише за минулий  тиждень висаджено 375 дерев - 15 сосен, 5 сакур, 15 лип та 340 грабів!

Граби, до речі, перетворяться на височенний зелений паркан, як на останньому фото.