Довгоочікуваний ремонт головної магістралі міста
25 квітня 2019

Розпочато капітальний ремонт частини автодороги Т-2401 ( вул.Соборності в м.Новомиргороді) в межах вулиць Ціолковського – пров.Гольдбергів. Загальна вартість робіт 9,0 млн.грн. На даний час міська рада працює над залученням додаткових коштів на продовження в 2019 році капітального ремонту даної автодороги в межах пров.Гольдбергів (вул.Соборності), М.Зерова, Транспортна, Бродських у напрямку с.Листопадове до межі міста. Дана автодорога витримує постійно величезне навантаження, тому що об’їзної дороги місто немає, і навряд чи матиме найближчим часом. Десятки років міська рада вкладає власні кошти в ремонти цього автошляху. Жодного року на ремонт цієї автодороги з Державного бюджету не виділялось ні копійки. Ситуація в минулому році змінилась. Згідно клопотання Новомиргородської міської ради місту з Державного бюджету в квітні місяці 2018 року з Державного бюджету було виділено 9,0 млн.грн на проведення капітального ремонту автодороги Т-24-04 в межах міста. В 2018 році виготовлено проектно-кошторисну документацію, пройдено державну експертизу проекту, проведено тендерну процедуру на визначення підрядної організації, розпочато виконання підготовчих робіт. У зв’язку із несприятливими погодними умовами для проведення робіт, капітальний ремонт автодороги було призупинено в листопаді минулого року. Роботи було заплановано відновити у квітні 2019 року.