Програма "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" в дії
25 квітня 2019

В рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" розпочато облаштування тротуарів та пішохідних зон. Наразі роботи проводяться у північній частині міста по вул.Бродських. Крім частини вул.Бродських у планах міської ради в цьому році облаштування тротуарних доріжок по вул.Є.Присяжного від вул.Перемоги до магазину "Наша ряба", вул.Соборності, від дитячого садка (корпусу №1) до поліклінічного віддлення. Також найближчим часом розпочнуться роботи щодо улаштування пішохідних доріжок у центральному парку міста. Всього в 2019 році міською радою заплановано улаштувати більше 2,0 тис. квадратних метрів пішохідних зон. Додатково вишукуються можливості улаштування пішохідних зон в районі школи №2 та по частині вул.Транспортна (від школи №1 до вул.Бродських). Роботи по укладці тротуарної бруківки виконує місцеве комунальне підприємство "Новобуд".