План місцевого економічного розвитку отримав найвищу оцінку Світового Банку
22 квітня 2019

Новомиргородська міська рада з червня 2017 року є підписантом Ініціативи Європейського  Союзу  "Мери за економічне зростання". У рамках даної ініціативи було розроблено План місцевого економічного розвитку міста Новомиргород до 2020 року   та надіслано  його до офісу Ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання" в Україні.

Після проведення  експертної оцінки координаторами  ініціативи «Мери за економічне зростання» в Україні, "План місцевого економічного розвитку міста  Новомиргород до 2020 року" було надано на розгляд експертам Світового банку.

За  результатами розгляду  Новомиргородська  міська рада  отримала  найвищу  оцінку Світового  Банку із відзнакою "Відмінно" та  Сертифікат відповідності.

Над розробкою  Плану працювали  працівники апарату виконавчого комітету міської ради, представники місцевого бізнесу. Особлива подяка Елліні Романовій – представнику компанії  Велта, яка здійснила масштабну та якісну роботу з перекладу текстових матеріалів Плану на англійську мову.