У Новомиргороді проходять громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
3 квітня 2019

Згідно  Закону України ˮ Про оцінку впливу на довкілля ˮ,                      ТОВ ВКФ ˮ ВЕЛТА ˮ здійснює процедуру громадського обговорення.

Це один з етапів на шляху до отримання дозвільних документів, що регламентують  виробничу діяльність компанії на Лікарівському та Бирзулівському родовищах .

Триватимуть обговорення 25 днів з моменту офіційного оголошення про їх початок та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля, іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання.

Протягом усього строку   громадськість має право подавати будь – які зауваження або пропозиції, які , на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування.

Зауваження та пропозиції можуть подаватись в письмовій формі  ( в тому числі у електронному вигляді) та усно під час громадських слухань, із внесенням до протоколу. Пропозиції, надані після встановленого строку,  не розглядаються.

Перші слухання відбулись  2 квітня 2019 року, о 13:00 годині , в приміщенні Новомиргородської міської ради.

Місце розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, а також час, з якого громадськість може ознайомитись з ними:

• приміщення Новомиргородської міської ради, розташоване за адресою: 26001, вул. Соборності, 227/7, м. Новомиргород, Кіровоградська обл., в робочі дні з 08:00 до 17:15 години,           телефони: +38(0 52 56)4 3038; +38(0 52 56)4 3037,                                            e-mail:novmrada@online.ua

Контактна особа від ТОВ ВКФ ˮВЕЛТАˮ: головний еколог – Лазарєв Олександр Валерійович, тел.050 480 04 30.