У Новомиргороді стартує третій етап реконструкції центрального парку
28 березня 2019

Проект здійснюється відповідно до  програми розвитку  "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" – повідомляє міський голова Ігор Забажан на свїйсторінці у Facebook. Головний дизайнер - І.Слюсаренко, керівник компанії Green industry.

Фінансування традиційно дольове - міська рада має забезпечити видалення старих аварійних дерев, створення мощених плиткою доріжок, монтаж електричної частини, а також відеоспостереження, а головним спонсором робіт   є ТОВ ВКФ «Велта» (керівник Бродський А.В.).

Компанія в цьому році буде фінансувати досить великий та важливий обсяг робіт: корчування пеньків, планування та геопластику території, монтаж системи поливу, висадження дерев, кущів та квітів, а також посів трави, та ін.
          «Велта»забезпечує також левову частину сервісного обслуговування всієї паркової зони та закупівлю інвентарю для догляду.
            Д
о реконструкції у 2019 році долучаються меценати з містаНовомиргорода та Новомиргородського району, які вже на протязі двох років допомагають розбудовувати паркову зону.

Так за два роки, із 3,65 га занедбаного парку упорядковано вже 2,45 га.  У 2019 році заплановано реконструкцію паркової зони площею близько 1 гектару. Завершити роботи планується 2020 року – четвертим етапом передбачено розширення дитячого майданчика та створення невеликого амфітеатру під відкритим небом.