У Новомиргороді побачила світ нова збірка Миколи Суржка
22 березня 2019

21 березня 2019 року у Всесвітній день поезії в залі засідань міської ради відбулась презентація книги голови районного літературно-мистецького об'єднання "Вись" Миколи Андрійовича Суржка "До сонму Тараса".

Теплі спогади про дитинство та життєвий шлях поета перемежовувались з привітаннями та музичними номерами.
 Миколу Андрійовича вітали: однокласниця, з якою сидів за однією партою - Шевченко Галина Василівна, один з перших учнів - Гуменюк Леонід Степанович, колега - викладач української мови та літератури Златопільської гімназії - Килівник Тетяна Іванівна, колеги по перу - члени літературно-мистецького об'єднання "Вись" - Л.Третяк, П.Кондратенко, О.Покладюк, Л.Попчук, О.Новікова, В.Мельниченко, Г.Рисич. А також хоровий гурт "Гуляйполе" та чоловіче тріо "Акорд" кер. В.Снісаренко.

У виконанні "Акорду" прозвучала пісня  на слова М.Суржка, музика В.Снісаренка "Гуляйполе".
            Захід проходив у теплій невимушеній обстановці та подарував присутнім багато гарних позитивних емоцій.

Директор МБК                                                  Л.Третяк