У Новомиргороді дошкільнята будуть розважатись у оновленому актовому залі
15 березня 2019

В рамках програми розвитку міста "Зробимо разом Новомиргород європейським містом" (діти міста) у корпусі №1 ДНВК «Ясла-садок «Калинонька» за кошти міського бюджету відремонтовано актовий зал.

Цей корпус в місті найбільший. Його відвідують майже 250 діток. Вже багато років актовий зал у дитячому садку потребував ремонту. Для працівників, батьків і вихованців садочка найбажанішим було мати сучасний актовий зал для проведення дозвілля дітей. І ось нарешті ця мрія здійснилася.
            В корпусі №1 ДНВК «Ясла-садок «Калинонька» існує ще ряд нагальних проблем, які необхідно терміново вирішити. Однією із таких є капітальний ремонт покрівлі, яка на даний час утратила свої експлуатаційні можливості.

Наразі міська рада вживає заходи щодо вирішення цього питання. На сьогодні виготовлено проектно-кошторисну документацію на здійснення капітального ремонту покрівлі, яка знаходиться на експертизі. Ремонтні роботи заплановано розпочати влітку поточного року.

Також в цьому році, з метою економії бюджетних коштів, які використовуються на оплату газу в опалювальний період, заплановано будівництво сучасної котельні, яка буде працювати на альтернативних видах палива. Кошти, які вивільняться в результаті економії буде направлено на покращення матеріально-технічної бази дитсадка.