Дорогі наші чарівні, милі і найкращі жінки Новомиргорода!
7 березня 2019

Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини! З Міжнародним жіночим днем!

Все прекрасне, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою - і любов, і сім’я, і народження, і радість батьківства. Хто, як не Ви, своїм теплом, добром і ніжністю прикрашаєте  наші суворі чоловічі будні, надихаєте на   успіхи і підтримуєте у тяжкі хвилини !?

Зі святом Вас любі жінки   – працівники установ, організацій та органів влади, депутати, ветерани, військові.

Більшість з Вас поєднують обов’язки берегинь домашнього вогнища з

участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. У  нинішній непростій ситуації Ви надаєте нам, чоловікам,  зразки виваженості, терпіння, відповідальності, жертовного служіння інтересам України.

На тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного міста, всієї держави.

Бажаю Вам сімейного тепла, добра, домашнього затишку,  успіхів у роботі та службі!

Завжди залишайтеся для нас загадковими та чарівними, щоб нам, чоловікам, поряд з Вами хотілося ставати все кращими!

Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими. Нехай на все це у вас буде вдосталь часу, як і уваги коханих Ваших чоловіків.

Зичу вам молодості і здоров'я, терпіння і любові рідних!

Міський голова          Забажан І.В.