З весною Вас шановні новомиргородці!
7 березня 2019

Новомиргородська міська рада та Новомиргородськи міський будинок культури подарували жителям та гостям міста Свято Масляної. Вже традиційно в сиропусний тиждень перед постом розважили людей піснями та жартами, а також пригостили смачними варениками та гарячою рибною юшкою.
 Найсильніші та найспритніші мали змогу дістати собі приз із "Крижаного стовпа", а також всі бажаючі могли зігрітися веселим танком з артистами. Були на святі Параска з Палажкою (Лідія Апостолова та Галина Полякова), які чіпляли колодки на неодружених чоловіків та вимагали викуп. Були справжні живі варенички - учні 4-а класу ЗШ 1, артисти дитячого театрального колективу "Жайвір". Задали настрій святу своїми яскравими виступами гурт "Гуляйполе" та чоловіче тріо "Акорд". Прикрасили свято дівчата 10 - го класу ЗШ 1, які покрили вишитими рушниками дерева, аби родили та не боялися грози, криниці, щоб вода була чистою, поле, щоб давало щедрий врожай, а також діжу з тістом, аби з нього вийшло багато святкових хлібин та було відсвятковано в Новомиргороді багато весіль. А як же на святі Масляної було обійтися без головних дійових осіб? Протягом вечора жителів розважали красуня-Масляна - Оксана Бринза, Колодій - Юрій Басанець, юна весна - Олена Усачова та Зима - Людмила Третяк. А закликала Весну своїм дзвінким голосочком та сопілкою чарівна Надюшка Бринза.
 Жителі міста мали нагоду насолодитися і Золотим голосом Новомиргорода Алли Долгової.
 Окрема вдячність за якісний звук звукооператору Миколі Шаповалову; за приготування традиційних смаколиків - вареників та юшки - працівникам Навчально-виховного комплексу дошкільної освіти "Калинонька".
 Новинку свята подарували гості міста з сусідньої Малої Виски. Новомиргородці мали нагоду спробувати та придбати медову продукцію родини Кудря.
 Завершилося свято спаленням опудала. Ми не прощаємося, а завжди кажемо: До нових зустрічей!