Ремонт автошляхів районного центру це спільна відповідальність усіх гілок влади
6 березня 2019

5 березня на засіданні постійної комісії з питань бюджету, власності та інвестицій Новомиргородської районної ради було розглянуто клопотання міської ради про надання фінансової допомоги для ремонту вулиць Залізничної та Горького, у обсягах відповідно – 900 та 600 тисяч гривень.

За результатами розгляду комісії у складі депутатів Красносільського А.П., Барвінок О.І., Богданюка І.В., Добровольського О.В., Кушніренка А.В., було рекомендовано голові Новомиргородської районної державної адміністрації  винести на розгляд чергової сесії районної ради питання про надання субвенції міському бюджету у сумі 1, 5 млн. гривень для виконання ремонтів проїзних частин цих вулиць.

Зі свого боку міська рада надала субвенцію районному бюджету на утримання Трудового архіву.

Це яскравий приклад спільної відповідальності за соціально –економічний розвиток нашого міста органів самоврядування та державницької позиції депутатів районної та міських рад, членів постійної комісії районної ради, зокрема її голови Зеленяка М.Я. І мешканці міста щиро вдячні за це.

Новомиргородці  з надією очікують на таку ж підтримку і з боку районної державної адміністрації, її керівництва, усього депутатського корпусу районної ради та сподіваються на результативне голосування.

Усі кращі практики та успіхи Новомиргорода, його інфраструктурні об’єкти служать на благо громади Новомиргородського району. Тому і відповідальність за їх розбудову  повинна бути спільною.

Новомиргородський міський голова                                               І.В.Забажан