У Новомиргороді створили клуб за інтересами ˮЗлатопільські посиденькиˮ
28 лютого 2019

За сприяння міського голови Ігоря Забажана, який всебічно підтримав ініціативу громадських активістів В.А.Семенюк та О.І. Барвінок, у залі засідань міської ради своє перше зібрання провів клуб за інтересами  ˮ Златопільські посиденькиˮ.

У вступному слові Ігор Валерійович подякував за ініціативу та побажав успіхів у такій необхідній для  соціального розвитку громади справі.

ˮ Для північної частини нашого міста такий майданчик для спілкування та дозвілля громадян старшого покоління вкрай необхідний. Ми намагаємось виправити ситуацію коли мешканці Златополя не відчували уваги влади до їх культурних потреб. Проведення фестивалю ˮ Сила нації ˮ, таких заходів як    "Ярмаркові розваги", ось  такого формату як клуб за інтересами, я впевнений, сприятиме проведенню змістовного дозвілля наших громадян.  -зазначив міський голова.

На засіданні клубу учасники мали можливість презентувати історію та родовід відомих у громаді династій, ілюстровану сімейними альбомами та розповідями присутніх нащадків.

Серед тем для дискусій учасників клубу були також і історія рідного краю, авторські краєзнавчі дослідження, актуальні суспільно – політичні  аспекти сьогодення.

Власні ж таланти у різноманітних ремеслах, учасники клубу показали на прикладі власноруч виготовлених поробок.