У Новомиргороді велелюдно вшанували воїнів - інтернаціоналістів
15 лютого 2019

30 – річчя закінчення афганської війни та День учасників бойових дій на території інших держав  відзначили у Новомиргороді.

Міський голова  Ігор  Забажан та  голова правління Новомиргородської організації УСВА ( Українська спілка ветеранів Афганістану) Віктор Кравченко відвідали вдома тих, хто через хворобу не зміг бути присутнім на заходах. Разом з вітаннями було вручено і матеріальну допомогу.

15 лютого  колона учасників пройшла до пам'ятника воїнам – інтернаціоналістам, нашим землякам , що неповернулись додому.

Після покладання квітів та вінків розпочався мітинг. Більше 60 - ти побратимів з усього району і не тільки зустрілись цього пам'ятного для них дня. У виступах неодноразово прозвучали слова вдячності воїнам – українцям, що мужньо і до останнього не зрадили своїй  присязі – захищати Батьківщину.

Урочистості продовжились у сесійній залі Новомиргородської міської ради. З нагоди ювілею кожен з присутніх воїнів був нагороджений    медаллю  -    ˮ Честь.Мужність.Пам'ять.1979 – 1989 ˮ. Вручались також  грамоти та подарунки. З великим хвилюванням дорослі чоловіки отримували сувеніри від вихованців Новомиргородської спеціалізованої школи – інтернату, виготовлені власноруч дітьми з вадами слуху.

Не менш емоційним, як для воінів – інтернаціоналістів так і для самих артистів, став концерт від творчих колективів та солістів міського Будинку культури.

Наостанок міський голова запросив присутніх згадати бойове минуле та поспілкуватись у неофіційній обстановці.