У Новомиргороді відбудеться низка заходів з нагоди 30 – річчя з дня виведення військ з Афганістану
8 лютого 2019

Про це йшлося на зустрічі міського голови  з очільником районної організації воїнів – інтернаціоналістів  8 лютого 2019 року.

Міський голова Игор  Забажан та  голова правління Новомиргородської організації УСВА ( Українська спілка ветеранів Афганістану) Віктор Кравченко обговорили та скоординували спільні дії щодо  фінансового та матеріально – технічного забезпечення запланованих подій.

15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців, серед яких і новомиргородці.

ˮ Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків.   На рівні міста маємо провести відповідні урочисті заходи та гідно вшанувати наших хлопців ˮ, - зазначили учасники зустрічі.