У Новомиргороді відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності
22 січня 2019

22 січня, у день сторіччя вікопомної для історії України події – оголошення Акту злуки, з нагоди  державного свята - Дня Соборності, у Новомиргороді відбувся урочистий мітинг.

Традиційно зібрання пройшло біля пам'ятника Тарасу Шевченку, до підніжжя якого були покладені квіти. До присутніх звернувся секретар Новомиргородської міської ради Францішко Андрій Анатолійович.

У своєму виступі він зазначив, що саме на нинішнє покоління випала нелегка доля знову захищати єдність та суверенітет України, давати відсіч тим, хто ставить під сумнів право українського народу на самовизначення.

Тому найважливіше сьогодні – це згуртованість  усіх українців   для здійснення високої мети – утвердження соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Після виступу ” Гуляйполя ” -  хорового колективу міського Будинку культури мітинг завершився.