У Новомиргороді вирішували долю аварійного будинку
17 січня 2019

17 січня   голова Новомиргородської РДА Сенченко О.О. провів нараду за участю першого заступника голови РДА Чорномор Л.А., керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

В нараді взяли участь міський голова Забажан І.В., архітектор міста            Сікач Р. М. та директор ПП « Будсервіс А» Панченко В.В.

Предмет зібрання -   ситуація, яка склалася навколо житлового будинку №229/14  по  вулиці  Соборності міста Новомиргорода.

За підсумками наради було визначено перелік організаційних заходів спрямованих на   вирішення   даної проблеми.

Як повідомлялось раніше, у Новомиргороді внаслідок провалу грунту  виникла загроза пошкодження несучих конструкцій житлового двоповерхового будинку. Наразі йде пошук фахівців та проектних організацій, які  могли б технічно обґрунтувати  причини провалу та визначити методи відновлення стійкості фундаменту будівлі.