Новомиргород зустрічав новий рік марафоном видовищ
2 січня 2019

Розпочали його найменші новомиргородці, відразу після Дня Святого Миколая.

Їх щасливі обличчя, як бенгальські вогники,  освітили  традиційні передноворічні святкові заходи,  які щороку організовує для малечі міська рада. Адже майже усі заходи заплановані у передноворічні дні стосуються  дошкільнят  та школярів Новомиргорода. І кожного учасника, а це близько тисячі малят,  вшанували як найкраще – розважили  та пригостили смаколиками.

Ну і для дорослих, 31 грудня, на залитій святковою ілюмінацією центральній площі Новомиргорода,  о 19 годині стартував  останній відлік до нового 2019 року. Навколо сяючої головної ялинки міста зібралися сотні новомиргородців. Після традиційного офіційного  привітання міського голови  на сцені   залунала музика і співи . Це почався  святковий концерт від міського будинку культури – Дід Мороз, Снігуронька, новорічні пісні та  хороводи навколо ялинки, різноманітні квести та ігри.

Обрала своїх  щасливців обов'язкова вже новорічна лотерея з  призами на всі смаки - від фруктів до новорічного столу, солодощів та шампанського і до  більш цінних  - мобільного телефону, планшету, мікрохвильовки, пилососу, чайників та пароварок.

І сама найяскравіша прикраса цього вечора – фаєр – шоу   від театру вогню ˮ Сварожичі ˮ з видовищним феєрверком у фіналі.

Так, саме театру. Колектив вже стовідсотково заслуговує на це поважне звання - бути театром. У репертуарі є окремі  постановки, у яких дійсно присутнє театралізоване дійство. Серед таких - "Чикаго", "Венеціанський карнавал", історії любові, піратські, українські та абстрактні номери. Їх  поєднано у цілу програму, щоб глядачам було цікаво. Доречі,  до складу команди  входить  професійний хореограф. А актори під час шоу використовують навіть ходулі.

Слова не передають цього дійства, тому що неможливо знайти назву   абстрактним фігурам у які зливаються танцюючі вогні і актори. Щодо технології – то використовують звичайний керосин. Горить він у численному різноманітному  приладді, яке  конструюють із металу учасники театру. Те як жінкам і чоловікам вдається не опектись у вогняних вихорах, виконуючи при цьому складні акробатичні та силові трюки, невідомо. Мабуть це ї є головна  таємниця таланту приборкувачів вогню.

Взагалі то  ˮ Сварожичі ˮ варті лише того, щоби просто побачити неординарних людей. Їх мистецтво вогню - це небезпечно, це потребує неабиякої витривалості, мужності, реакції та сили. Потрібно жити вогнем, щоб подобалося, що робиш.  Адже глядачі в першу чергу дивляться не на вогонь і трюки, а на  емоції акторів. Люди хочуть отримати енергію, потім естетичну насолоду. Так от у цьому надзвичайному колективі жінки виконують такі ж складні трюки, як і чоловіки.

Їх виступ, під оплески задоволених глядачів став передбачуваним фіналом цього новорічного марафону видовищ у передсвятковому Новомиргороді. Місті, яке впевнено йде до втілення своєї світлої мрії – стати європейським.

Новомиргородська міська рада дякує усім, без кого ці передноворічні  дні не стали б такими теплими і яскравими - ТОВ ВКФ "Велта" та ПСП "Бирзулове", акторам та глядачам, працівникам благоустрою, і найголовнішим на цьому святі – новомиргородським дітлахам та громаді Новомиргорода.

  Нехай рік новий  принесе усім нам миру, щастя, енергії, піднесеного настрою та яскравих позитивних емоцій !


keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down