Міська рада подарувала наймолодшим школярам Новомиргорода лялькове шоу від професійних аніматорів з Кропивницького
28 грудня 2018

Ростові ляльки – це вид анімаційного мистецтва, який захопить будь – яку аудиторію – від малого до великого. Адже костюм дозволяє аніматору повністю перевтілитись у казкового, мультиплікаційного чи уявного героя.

У обласному центрі працює колектив, який у цьому жанрі досяг найвищих вершин. Їх постановки – це завжди аншлаг. Адже у репертуарі театру є казки не тільки для дітей, а й для дорослих.

Академічний обласний  театр ляльок  з  Кропивницького – в пік сезону, на запрошення міського голови Ігора Забажана, завжди привозить до Новомиргорода нову постановку. Захід         завершує традиційні передноворічні свята, які організовує для дітей міська рада.

28 грудня, у районному Будинку культури виставу переглянули  найменші школярі  - учні 1 та 2 класів  загальноосвітніх закладів міста.

Публіка, мабуть, найвдячніша з усіх. Адже добра половина малят – першачків, вперше в житті святкує передноворіччя у такому форматі – разом з друзями, з великою сценою та професійним театром. У залі, від самого початку, запанувала  неймовірна атмосфера – такий собі ніагарський водоспад дитячих емоцій.

Цього року колектив театру презентував продовження шоу – програми ˮ Пригоди  у крижаному королівстві  ˮ.  Сюжет розвивається   навколо ялинки за участі улюблених героїв мультфільмів.

Інтерактивна фантастично-пригодницька казка. Сніговичок Олаф зі своїми новими подругами вирушає на пошуки того, хто може допомогти королеві Ельзі позбутися страшного магічного дару, який ледве не згубив усе королівство. Мешканці казкової лісової країни по-різному сприймають прохання про допомогу: Ягуня щиро співчуває і намагається стати у нагоді, зайці просто тікають від ... (далі розповідатимуть вдома ваші синочки та доньки.)

Казка – гра кропивницьких майстрів сцени  - це той формат, який нікого з малят не залишив байдужим. Інколи, надто тоді, коли до дійства актори залучали глядачів, вже важко було  визначити:  чи все йде за сценарієм, чи почалася суцільна імпровізація? Діти не приховували свої відверті емоції  і вболіваючи за долю персонажів, заохочені грою акторів, втрачали відчуття реальності. У такі моменти дитячий гамір та галас заглушував музичний супровід вистави, глядацький зал перетворювався на сцену. Мабуть це і є найвищим показником майстерності акторів. А  величезні ляльки – персонажі, що не тільки рухаються, а й безпосередньо спілкуються з аудиторією викликали  щире захоплення у дітвори.

Дід Мороз зі Снігуркою розважав малят вже після вистави – імпровізована рухавка, танці та конкурс віршів.

Вкрай задоволені та розпашілі малята, після шоу отримали по новорічному пакунку, про які для них подбали міська рада та партнери нашої громади від соціально відповідального бізнесу.