Новомиргородським школярам показали ˮ Білосніжку та сім гномів ˮ
27 грудня 2018

На запрошення міського голови Ігора Забажана у залі районного Будинку культури зібрались учні 3 – 4 класів міських шкіл та 5 класу Златопільської гімназії.

Юні глядачі залюбки переглянули костюмовану виставу з повчальним змістом від колективу міського будинку культури. Режисер п'єси – Олена Покладюк, автор сценарію та музичний супровід – Людмила Третяк.

Цього року автори створили музичну інтерпретацію  відомої казки        ˮ Білосніжка та сім гномів ˮ, що  за масштабом своїм ще не мала рівних.

Було задіяно понад 30 самодіяльних акторів, виготовлено декорації, придбано та пошито  костюми. І головне, усі актори – фанати та  прихильники театрального мистецтва, тому  грали напрочуд відверто і натхненно. Діалоги та монологи рясно перемежовані оригінальними танцювальними та пісенними номерами у виконання солістів МБК.

Незважаючи на вік, і зовсім юні, і дорослі актори прагнули донести до дитячих душ знання про вічні цінності – про кохання та дружбу, про  співчуття,  про добро і зло.

Неможливо уявити новорічну казку без щасливого кінця – як і повинно бути -   попри все добро перемогло зло, а радість здолала журбу. А усі діти радо та щиро їм у цьому допомагали.

І за це, після завершення вистави, кожен отримав солодкий новорічний пакунок від міської ради, ТОВ ВКФ ˮ Велта ˮ та ПСП ˮ Бирзулове ˮ.