У Новомиргороді бюджетна сесія затвердила головний кошторис громади
14 грудня 2018

14 грудня відбулась  двадцять сьома сесія Новомиргородської міської ради сьомого скликання. Остання у 2018 році, проте найважливіша від попередніх – саме на ній депутати розглядали питання ˮ Про міський бюджет 2019 року ˮ.

У 2019 році планується забезпечити надходження у обсязі 22 142 млн. гривень , з яких  20 303 млн.  становитимуть надходження до  загального фонду.

Також депутати внесли зміни до ще діючого бюджету 2018 року, затвердили ряд міських програм та  рішення виконавчого комітету і розпорядження міського голови, прийняті у міжсесійний період,  надали пільги по  сплаті за харчування дітей у дошкільному закладі. Порядок денний завершився розглядом земельних питань.

Перед початком сесії міський голова Ігор Забажан традиційно привітав депутатів з днем народження та повідомив присутніх про перебіг підготовки  передноворічних святкових заходів.