Мін'юст розпочав ініціативу ˮСімейні радникиˮ
5 грудня 2018

Міністерство юстиції запустило ініціативу “ Сімейні радники ” – система безоплатної правової допомоги та громадськості, спрямована на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного права. Сімейні радники – це активні українці, лідери суспільної думки у власній громаді у яких є бажання  допомагати  людям, які  нерідко стають жертвами знущань. Сімейні радники  спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права. Фактично вони працюватимуть, як волонтери.

Кандидат, який виявить бажання стати сімейним радником, повинен мати авторитет серед громадян, активну громадську позицію та зарекомендувати себе позитивно. Після погодження з Міністерством юстиції України  сімейні радники проходитимуть відповідне навчання. Претендент повинний у найкоротший термін надати до Новомиргородської міської ради мотиваційний лист (біографію, автобіографію). В разі виникнення додаткових питань, прохання звертатись до керуючого справами (секретаря) виконкому міської ради Мельнікової Ірини Володимирівни 4-29-67.