Ігор Забажан: міські чиновники відтепер будуть звітувати про виконання моїх доручень онлайн
4 грудня 2018

Із нового року зміниться формат оперативних нарад у Новомиргородській міській раді.

З 1 січня кожен заступник міського голови, секретар міської ради, керуючий виконкомом, керівник структурного підрозділу виконкому Новомиргородської міської ради чи комунальних підприємств ( КП "Новомиргородські муніципальні інженерні мережі, КП "Новомиргородський міський ринок", керівник ДНВК "Калинонька" ) безпосередньо звітуватиме про виконання наданих  доручень.

Інформація про це буде висвітлюватися у місцевих засобах масової інформації, на сайті міської ради та у мережі Фейсбук.

Таким чином міський голова сподівається  зробити більш ефективним та оперативним регування на  нагальні питання життя міста.