У Новомиргороді триває розчищення від снігу вуличної мережі
3 грудня 2018

Як повідомляє міський голова Ігор Забажан у соцмережі Facebook для цього мобілізовано 8 одиниць техніки та 15 робітників підрозділу з благоустрою.

Міський голова звертається до громадян з проханням повідомляти про можливі недоліки та сприяти у оперативному виявленні проблемних ділянок.

Пости місцевих жителів у більшості містять схвальні відгуки. Проте існують і перешкоди, які інколи унеможливлюють проїзд прибиральної техніки.

І ці перешкоди  створили самі ж мешканці окремих вулиць чи провулків.

Тому міська рада просить власників приватних домоволодінь прибрати з меж проїзної частини вулиць великі камені, будівельні матеріали, по можливості  обрізати звисаючі гілки дерев,  тощо.

Щоб не пошкодити транспортні засоби у таких випадках розчищення буде проводитись в останню чергу.