У Новомиргороді приєднались до загальнодержавної акції ˮЗапали свічу пам'яті ˮ
26 листопада 2018

24 листопада біля пам’ятного знаку ˮ Жертвам голодоморів ˮ зібрались новомиргородці, представники влади та релігійних громад.

Делегація Новомиргородської міської, ради разом з іншими учасниками взяла участь у покладенні вінків та поминальній молитві.

Разом з усім українським народом, о 16 - тій годині,   присутні  запалили свічки пам'яті.

Шановні  новомиргородці !

1 вересня 2018 року, за 85 днів до Дня пам’яті жертв Голодомору, який цього року відзначається 24 листопада, Україна і світ розпочали вшановувати загиблих під час геноциду 1932–1933 років українців.

Міжнародна акція «Запали свічку пам'яті» протягом 85 днів проходила у 85 куточках світу під гаслом - ˮ Україна пам'ятає! Світ визнає ! ˮ

Свято зберігаючи пам'ять про цю жахливу трагедію, ми повинні невпинно рухатись вперед – до сильної демократичної України, до спроможної і перспективної Новомиргородської громади, до нового європейського Новомиргорода. Щоб  не повторилось це жахіття, ніколи і ніде у світі !

Запалюючи свічу, згадаймо всіх, приречених на смерть пекельним мороком Голодомору.

Ми пам'ятаємо ! Ми – сильні !

Міський голова                                                                        І.Забажан